راههای ثبت نام

فرایند درخواست

1. برقراری تماس
وقتی فهمیدید که در چه رشته ای می خواهید تحصیل کنید با ما تماس بگیرید تا لیست کامل دوره های موجود در آن رشته را به شما ارائه نماییم.

لطفا به ما بگویید که در چه سطحی قصد تحصیل دارید (دانشگاه/کالج, کارشناسی یا کارشناسی ارشد و بالاتر) و در حال حاضر چه مدارک تحصیلی دارید. اگر چیز دیگری هم در لیست خواسته های شما است هم اکنون فرصتی است که باید ما را در جریان بگذارید. آیا دانشگاه خاصی مد نظر شما است؟ آیا می خواهید در شهر خاصی ساکن باشید؟ نزدیک ساحل یا کوهستان؟
به ما اطلاع دهید ...

2. در مورد گزینه های خود تحقیق کنید
ما لیست دوره ها را برای شما ارسال می کنیم. این لیست شامل وب لینک های محتوی و ساختار هر رشته و نیز جزئیات شهریه آنها, شرایط و مدارک مورد نیاز و مهلت درخواست می باشد.

لیست را با دقت مطالعه نمایید. از وب سایت هر دانشگاه بازدید کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید  و هر تعداد سئوال که دوست دارید می توانید از ما بپرسید. بسیار مهم است که شما در مورد انتخاب خود کاملا و تاحد ممکن مطلع باشید. موسسه MYC به صورت رایگان و تخصصی به شما کمک می کند که تصمیم بگیرید کدام دانشگاه و رشته مناسب ترین انتخاب شما هستند بنابراین فقط با تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید یا به دفتر ما مراجعه نمایید تا در مورد انتخاب هایتان با هم صحبت کنیم.

3. دریافت فرم درخواست
به محض اینکه تصمیم گرفتید برای کدام دانشگاه و چه دوره ای درخواست کنید ما را در جریان بگذارید و ما فرم های درخواست و راهنمای درخواست که شامل پیش نویس مدارک مورد نیاز است را برای شما ارسال می کنیم.

4. درخواست
فرم های درخواست پر شده و مدارک مورد نیاز را به دفتر ما ارسال کنید. ما آنها را چک می کنیم تا ببینیم همه چیز درست و کامل است. و طبق تقاضای شما برای گرفتن تاییدیه مدارک تحصیلی شما اقدام می کنیم.  پس از گرفتن تاییدیه اصل مدارک را از طریق پست سفارشی برای شما ارسال می کنیم. سپس درخواست های شما را جهت ارزیابی به دانشگاه های مربوطه می فرستیم.

5. منتظر ماندن برای جواب
درخواست هایی که توسط موسسه MYC انجام شوند به سرعت از طریق فرایندهای ارزیابی دانشگاه پی گیری می شوند بنابراین خیلی سریع تر از آنچه که خودتان مستقیما درخواست می کردید جواب را دریافت خواهید کرد. بعلاوه هر زمان که بخواهید بدانید درخواست شما در چه مرحله ای قرار دارد از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید ما برای شما پی گیری می کنیم.


6. تصمیم
به محض اینکه نتیجه درخواست شما به ما ابلاغ شود ما با شما تماس می گیریم. اگر بخواهید دعوت نامه شما و راهنمایی در مورد اینکه بعدا چه اتفاقاتی می افتد را برای شما ارسال می کنیم. این راهنمایی شامل راهنمایی فرایند پذیرش مکان و جزئیاتی در مورد نحوه درخواست ویزای دانشجویی برای ورود به استرالیا می باشد.


7. آماده شدن برای رفتن
به محض اینکه فرایند درخواست دانشگاه تکمیل شد ما به شما در تقاضای ویزای دانشجویی, فراهم کردن مقدمات دانشگاه و هر چیز دیگری که قبل از رفتن باید سازماندهی کنید کمک می کنیم.  پس از گرفتن ویزا دستورالعمل های بسته عزیمت به دانشگاه یا آموزشکده را به دقت پیروی کنید تا به موقع به موقعیتی که می خواهید برسید (باز هم اگر در این خصوص هر سئوالی داشتید با ما تماس بگیرید و سپس وسایل خود را جمع کرده و مهمانی خداحافظی خود را ترتیب دهید.)

8. شما به دانشگاه یا آموزشکده ای که انتخاب کردید رسیدید.


جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه سایت , می توانید از آخرین اخبار استرالیا آگاه شوید.

نام:


ایمیل:تماس با ما

دفتر ایران: نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر، برج نگار، طبقه 8، واحد 6
تلفن(تهران) : 88641517
تلفن(تهران) : 88641518
تلفن(تهران) : 88641519

نشانی استرالیا: PO Box 6620, GCMC, QLD, 9726, Australia

دفتر مالزی: کوالالامپور، روبروی درب شمالی مرکز خرید Mid Valley، ساختمان اداری نورت پوینت، طبقه 7، واحد 5
موبایل:0162616460
تلفن: 95 111 220 3 60+
تلفن: 96 211 220 3 60+

به MYC Enterprises امتیاز دهید :